Kúpeľňové radiátory

Kúpeľňové radiátory sú čoraz častejšie nevyhnutným prvkom každej kúpeľne v hoteloch, kanceláriách alebo reštauráciách, ale predovšetkým ideálnym riešením pre vaše domy. Je to praktické riešenie vďaka ktorému si vaša miestnosť udrží správnu teplotu nielen v zime, ale počas celého roka. Dokonca aj mimo vykurovacej sezóny, keď sú radiátory v rodinných domoch studené. Okrem toho bude slúžiť ako sušička na mokré uteráky.

V našej ponuke nájdete veľmi efektívne a lacné kúpeľňové radiátory, rebríkové radiátory rôznych veľkostí a farieb vhodné pre malé aj veľké kúpeľne tak, aby malý radiátor na uteráky poskytol v zimných mesiacoch veľa tepla a aby vaša kúpeľňa vyzerala štýlovo a prakticky.

Naše kúpeľňové radiátory majú európsky certifikát. Je to poľský výrobok najvyššej kvality. Radiátory s 5-ročnou ZÁRUKOU!

Kúpeľňový radiátor - ako zvoliť správny výkon?

Správny výber a nastavenie kúpeľňového radiátora má veľmi významný vplyv predovšetkým na pohodlie, ale aj na výkon.

Na určenie optimálneho tepelného výkonu radiátora, ktorý bude navrhnutý pre kúpeľňu, by sme mali vedieť:

- veľkosť kúpeľne

Pokiaľ ide o kúpeľňové radiátory, spotreba tepla by mala byť v rozmedzí približných hodnôt: 

- 100 - 120 W/m2

- 130 - 150 W/m2

Výkon radiátora závisí od zdroja napájania, t.j., od teploty vody pretekajúcej cez radiátor. Čím vyšší je výkon radiátora s príslušnými parametrami, tým vyššia je teplota vo vašej kúpeľni.  Nezabudnite nainštalovať radiátory na miestach, kde budú najväčšie tepelné straty - teda pod oknom - Pomôže vám to pri šetrení a efektívnom vykurovaní!

Vo väčšine prípadov je spotreba energie na 1m2 kúpeľne asi 120 W - vrátane dobrej izolácie stien a okien. Na sušenie uterákov postačí 50 W, hoci odevy sa sušia oveľa rýchlejšie pri 100 - 150 W. Ak je kúpeľňa veľmi studená, odporúča sa kúpeľňový radiátor s výkonom nad 420 W.

Kúpeľňové radiátory, efektívne a lacné kúpeľňové radiátory

Počet produktov: 25

Zobrazuje sa 1-12 z 25 položiek

Aktívne filtre